OFERTA PRACY

PKS w Stalowej Woli S.A. zatrudni osobę na stanowisku: Analityk finansowy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji.

Zakres obowiązków:

- sporządzanie i interpretacja raportów i analiz finansowych,

- ocena wpływu danych liczbowych na przedsiębiorstwo,

- doradztwo,

- zarządzanie ryzykiem finansowym,

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne,

- umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,

- znajomość zasad rachunkowości zarządczej.

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,

- CV z uwzględnieniem dokładnego doświadczenia zawodowego oraz opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”,

- kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,

- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności.

Stacja Paliw | Cennik

       Monitorowana jakość

Znajdź na stronie