Oferta pracy - elektryk pojazdów samochodowych

PKS w Stalowej Woli S.A. zatrudni osobę na stanowisku: Mechanik - elektryk pojazdów samochodowych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji.

Opis stanowiska:

Ogólny zakres wykonywanych zadań:

  • diagnozowanie stanu technicznego układów elektronicznych pojazdów samochodowych, usterek -
    analiza błędów pamięci;
  • wykonywanie kompleksowych napraw elektronicznych w samochodach osobowych, ciężarowych i autobusach.

Warunki pracy:

  • praca jednozmianowa lub dwuzmianowa w godz. 7:00 - 15:00 i 11:00 - 19:00, w wymiarze pełnego etatu.

Miejsce wykonywania pracy:

  • PKS w Stalowej Woli S.A. ul. Ofiar Katynia 30, 37-450 Stalowa Wola.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - preferowane elektroniczne;
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Elektryka samochodowego lub Elektromechanika samochodowego, tj. doświadczenie w diagnostyce komputerowej i naprawie układów elektronicznych samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów;
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych i elektromechanicznych;
  •  umiejętność obsługi komputera diagnostycznego i posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne;
  • samodzielność i inicjatywa w zlecanych zadaniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • pakiet świadczeń socjalnych.

 Wymagane dokumenty:

  •  list motywacyjny,
  • CV z uwzględnieniem dokładnego doświadczenia zawodowego oraz opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. (t.j. Dz. U z 2014r, poz. 1182 z późn. zm.);
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie (świadectwa, dyplomy);
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności.

Dokumenty można składać osobiście w siedzibie PKS w Stalowej Woli S.A. przy ul. Ofiar Katynia 30

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 15/842-58-11 wew. 39 lub 12.

Stacja Paliw | Cennik

       Monitorowana jakość

Znajdź na stronie